סדנת מיינדפולנס ויוגה – קסם המסע פנימה

סיורים_טיולים_נופשים-removebg-preview (1)

שם הקורס: סדנת מיינדפולנס ויוגה – קסם המסע פנימה.

על הקורס:

6 מפגשים של מסע למעמקי הגוף והנפש. הקורס יהיה מורכב מתנועה מודעת המבוססת על עקרונות היוגה, עבודה מעמיקה עם הנשימה, והיכרות עם נפלאות המיינדפולנס, מודעות קשובה. תרגולים אלו תורמים לתחושת יציבות, ריכוז, נוכחות, בהירות, רוגע, שלווה וחיבור. מוזמנים להגיע, להכיר ולהנות מהקסם.

על הקורס בהרחבה: יוגה היא פרקטיקת תרגול המשלבת גוף ונפש. שורשיה מצויים בהודו ובני מעל ל 2000 שנים. שיטה זו כוללת עבודת גוף, נשימה ותודעה. מיינדפולנס היא שיטת מדיטציה אשר התפתחה מתוך המסורת הבודהיסטית. בתרגול זה אנו מתאמנים בהבאת תשומת לב מכוונת ובלתי שיפוטית לחוויות המתרחשות בכאן ובעכשיו. שילוב של שתי פרקטיקות אלו מועיל לבריאות הפיזית והנפשית שלנו, תורם לתחושת יציבות, ריכוז, בהירות, רוגע, שלווה וחיבור. בקורס אנו נשלב בכל מפגש בין עבודת גוף, נשימה ותודעה. נכניס תנועה למפרקים, נעבוד על דפוסי היציבה שלנו, על היציבות ושיווי המשקל. נלמד על מנגנון הנשימה ונכיר כלים פרקטיים לשיפור הנשימה. באמצעות קשיבות מודעת (מיינדפולנס) נעמיק את העבודה עם הנשימה כשער מרכזי ונוח המקשר בין הגוף לבין הנפש.

באמצעות תרגולי מיינדפולנס נרכוש כלים לריכוז ורגיעה, נרחיב את התודעה ונחווה נוכחות בהווה. התכנים והתרגולים הספציפיים יותאמו לצרכים שיעלו מכם, במטרה שתכירו את הגוף בצורה מעמיקה, תרוויחו כלים לעבודה עם הנשימה בצורה שתועיל לבריאות, ותחוו את האפשרות לנוכחות ושקט נפשי. בנוסף ל-6 המפגשים, הנרשמים יקבלו הקלטה של מדיטציה מונחית לרגיעה עמוקה. הקלטה זו תוכל לשמש את המשתתפים לשמירה על רצף התרגול, בכל זמן ובכל מקום.  כמו כן, מי שלא יוכל להשתתף בזמן השיעור יקבל הקלטה של השיעור.

מספר מפגשים: 6 מפגשים

משך כל מפגש: שעה

תחילת הקורס: 01.08.2021

יום: יום ראשון

שעה: 09:30

מבנה הקורס:

מפגש ראשון ושני: יכללו היכרות עם שורשי התרגול וההתפתחות לכדי היוגה המודרנית והמיינדפולנס , לימוד עיקרון ההשתרשות כבסיס ליציבה נכונה, פיזיולוגיה של הנשימה

מפגש שלישי ורביעי: יכללו מיקוד בבריאות עמוד השדרה, המשך פיזיולוגיה של הנשימה, ומציאת הנשימה הטבעית כבסיס לבריאות גופנית ונפשית בשילוב המיינדפולנס.  

מפגש חמישי ושישי: היכרות עם עולם המדיטציה והמיינדפולנס, בניית שגרה תנועתית ליומיום, העמקה בתרגולים מנטליים

אודות המדריכה: נגה דקל, מורה ליוגה ומדיטציה ומטפלת במגע. ב-6 השנים האחרונות לימדה בעיקר בירושלים, הקימה את הסטודיו Shala Yoga Jerusalem, מעבירה שיעורים קבוצתיים, טיפולים פרטניים וסדנאות העמקה.
נגה נהנית לחלוק מפירות התרגול עם כולם, מתוך אמונה מלאה שתרגול מותאם יכול להועיל לכל אחד ואחת, בכל מצב גופני או נפשי. בהוראתה משלבת ידע אנטומי ופיזיולוגי, יחד עם איכויות של שמחה, משחקיות וסקרנות, להיכרות מעמיקה עם הגוף ועם עצמכם.

מחיר הקורס: 280 ₪

מינימום משתתפים: 20

במידה ומשתתף לא מצליח להגיע למפגש ניתן לקבל הקלטה של המפגש לצפייה

ביטול השתתפות עד 48 שעות לפני תחילת  הקורס

אהבתם? הזמינו את חבריכם

שיתוף ב facebook
הזמינו חברים
שיתוף ב whatsapp
הזמינו חברים
דילוג לתוכן