עולם הצללים של אנשי השב”כ וסודות הלחימה בטרור

לוגו_קורסים_לבן-removebg-preview

עולם הצללים של אנשי השב”כ וסודות הלחימה בטרור

סדרה מרתקת של 4 מפגשים במהלכם נגיע הכי קרוב שאפשר לעולמם של אנשי השב”כ אשר מקדישים את חייהם ללחימה בטרור. נקבל הצצה נדירה ומעמיקה למסלול הכשרתם ועבודתם, ניחשף לסודות איסוף המידע והמודיעין, נשמע את סיפורן של מחבלות מתאבדות ונשוחח על מבצעים נועזים,  מהצלחות, כישלונות והפקת לקחים.  

הסדרה כולל 4 מפגשים

מפגש ראשון: לילה בחייו של איש שב”כ

סיפור מרתק (פאודה גרסת המציאות) המתאר סיכול פיגוע ענק שהיה אמור להתרחש במספר מקומות בו זמנית בגוש דן. ההרצאה מספקת הצצה נדירה לעבודת אנשי השב”כ. המוטיבציה, המקצועיות, הערכים על פיהם הם פועלים ותרומתם העצומה לביטחון ישראל והמדינה.

מפגש שני: נשים בעולם הטרור

סיפורן של המחבלות המתאבדות. למה היא עשתה את זה? מה הניע אותה? האם מניעי הנשים שונים ממניעי הגברים. האם העיסוק הנשי בטרור תורם להעלאת מעמדן בחברה המוסלמית השמרנית. דרך הרצאה זו נכיר את צורת החשיבה של הנשים הללו ודרכן אולי גם נקבל  מושג על המנטליות והתרבות של היריב הפלסטיני

מפגש שלישי: הטרור הפלסטיני ומתאבדי הטרור

מי הוא המחבל הפלסטיני? מה מניע אותו? ממה נובעת המוכנות הזו לבצע פיגועי התאבדות שאין מהם חזרה? ואפילו נקבל כמה טיפים איך לזהות אותו מבעוד מועד. ההרצאה למעשה מחברת בין הפסיכולוגיה וצורת החשיבה של המחבלים הפלסטינים לבין מעשה הטרור.

מפגש רביעי: מבצע שומר החומות במבט אישי

לאחר עשרות שנים בלחימה בטרור החמאסי בעזה. מנתח יוסי את מבצע שומר החומות, איך זה התחיל? מי ניצח? האם מישהו ניצח? ומה צריך לעשות על מנת לצאת ממעגל הסבבים הזה? 

מספר מפגשים: 4 מפגשים

משך כל מפגש: שעה וחצי

תאריך תחילת הקורס: 15.08.21

יום תחילת הקורס : ראשון

שעת תחילת הקורס: 10:30

אודות המרצה

יוסי אמרוסי, בכיר שב”כ לשעבר, שרת במהלך כ-30 השנים האחרונות בתפקידי שטח וניהול בכיר רובם בגזרת רצועת עזה. יוסי היה מעורב במאות מבצעים סיכולים וחקירות. מכיר את עולם הטרור והלחימה בו היטב.
יוסי למד תואר ראשון בערבית ואיסלאם באוניברסיטת בר אילן ותואר שני בישוב סכסוכים, גישור וניהול משא ומתן כמו כן יוסי בוגר קורסי ניהול בכיר בשב”כ

מחיר הסדרה: 360 ₪

מינימום משתתפים: 15

במידה ומשתתף לא מצליח להגיע למפגש ניתן לקבל הקלטה של המפגש לצפייה לזמן מוגבל 

ביטול השתתפות עד 72 שעות לפני תחילת הסדרה

למידע והרשמה טלפוני חייגו 051-2299355

אהבתם? הזמינו את חבריכם

שיתוף ב facebook
הזמינו חברים
שיתוף ב whatsapp
הזמינו חברים
דילוג לתוכן