באנר מכללת מתג

איכות חיים ואנרגיות גבוהות – פיזית, מנטלית ורגשית

בריאות

כיצד לשפר את איכות החיים ולייצר אנרגיה טובה, בעזרת ידע, מודעות עצמית וחשיבה.

מספר מפגשים: 6

תאריך התחלה: 15.11.21

רונית ליין מובילה סדנאות ואירועים בתחום של איכות חיים, צמיחה והתפתחות אישית. מורה מוסמכת לשיטת ניה.

כל אדם ראוי לחיות חיים טובים, מלאים ומספקים. בקורס ממוקד זה, נלמד כיצד לשפר את איכות חיינו, לשמור על אנרגיות גבוהות ולייעל את השימוש ביכולות הפיזיות, המנטליות והרגשיות שלנו על מנת לחיות בטוב, לדייק את עצמנו, להימנע מבזבוז משאבים על דברים מיותרים ולנתב אנרגיות רק לדברים שממלאים ומשמחים אותנו. 

הקורס מקנה כלים פרקטיים ויישומיים להבטחת חיים איכותיים, מלאי אנרגיה טובה, שמחה ונחת ומיועד לכל מי שרוצה להרגיש טוב יותר, אנרגטי יותר ומחובר יותר לעצמו.

מבנה הקורס

מפגש ראשון: יום שני | 15.11.21 | 11:00

אנרגיה פיזית: האנרגיה שלנו מושתתת קודם כל על המצב הפיזי שלנו, הכולל תפקוד מערכות הגוף, דפוסי האכילה, איכות השינה שלנו, סוג, רמת וכמות התנועה והפעילות הגופנית שלנו ועוד. במפגש זה נלמד מהו הדלק של הגוף שלנו? איך לקרוא את רמת האנרגיה הפיזית שלנו בכל רגע נתון ולפעול בהתאם, על מה חשוב להקפיד כדי לשמור על רמה אנרגיה גבוהה, איך לנהל נכון את “משק האנרגיה” שלנו ועוד.

מפגש שני: יום שני | 22.11.21 | 11:00

אנרגיה מנטלית: המפגש השני יעסוק באנרגיה מנטלית וימחיש כיצד המחשבות, האמונות והנחות היסוד שלנו, הם שקובעים את איכות חיינו. נלמד לזהות מחשבות מקדמות ומועילות לנו, לעומת מחשבות בולמות, שכבר אינן מועילות לנו וכיצד ניתן לשנות או לשחרר אותן. 

מפגש שלישי: יום שני | 29.11.21 | 11:00

אנרגיה רגשית: במפגש זה נצלול לעולם הרגשות שלנו, נבחן אלו רגשות דומיננטים אצל כל אחד מאיתנו ואיך ניתן להתמודד עם רגשות שליליים. אלו רגשות מביאים לכרסום באנרגיות שלנו וכיצד ניתן להקטין אותם. איזה רגשות מעלים את רמת האנרגיה שלנו וכיצד ניתן להגבירם? רגשות הם סוג של אנרגיה, שנמצאת בתוך הגוף שלנו והם משפיעים בצורה מכרעת על איכות חיינו.

מפגש רביעי: יום שני | 06.12.21 | 11:00

דפוסי התנהגות: דפוסי התנהגות מטעינים לעומת דפוסי התנהגות מזיקים ואנרגיה טובה שמקורה בעשייה עם משמעות. במפגש זה נלמד כיצד ניתן להגביר אנרגיה, שמחה וסיפוק מעשייה שמבוססת על ערכים ומשמעות. נדבר על דפוסי התנהגות שמשפרים את רמות האנרגיה והסיפוק לעומת דפוסי התנהגות שמשפיעים לרעה על רמות האנרגיה.

מפגש חמישי: יום שני | 13.12.21 | 11:00

אנרגיה טובה במערכות יחסים: בכל מערכת יחסים ישנה אנרגיה על הרצף שבין זורמת ומטעינה ועד תקועה ומרוקנת. במפגש זה נלמד כלים ליצירת תקשורת בינאישית מרימת אנרגיות, להבטחת מערכות יחסים מיטיבות ומזינות, שהינן מרכיב חיוני ומשמעותי באיכות החיים שלנו.

מפגש שישי: יום שני | 20.12.21 | 11:00

סינרגיה בין האנרגיות השונות: נקדיש את המפגש האחרון לשילוב האנרגיות השונות והמיטיבות בחיינו, ליצירת חיים טובים ואנרגטיים יותר.

משך כל מפגש: שעה וחצי

תחילת הקורס: 15.11.21

מיקום: קורס אונליין 

על המרצה: רונית ליין, בעלת תואר שני בפילוסופיה פוליטית, הינה מנחת קבוצות ומאמנת אישית מזה 23 שנים. מנחת התוכניות להכשרת מאמנים לחיים (קואוצ’רים) במכללת דוד ילין ובעלת קליניקה פרטית בירושלים. מובילה סדנאות ואירועים בתחום של איכות חיים, צמיחה והתפתחות אישית ומקצועית. מורה מוסמכת לשיטת ניה.

מחיר הקורס: 360 ₪

מינימום משתתפים: 20

ביטול השתתפות עד 72  שעות לפני תחילת הקורס.

במידה ומשתתף לא מצליח להגיע למפגש הוא יקבל הקלטה של ההרצאה. 

אהבתם? הזמינו את חבריכם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

סדנאות וקורסים נוספים שיכולים לעניין אותך

דילוג לתוכן