חברות וחברי מ.ת.ג. היקרים

כבר 9 חודשים אנחנו כאן אתכם, נפגשים מידיי יום ביומו ודואגים להביא לכם עולמות תוכן חדשים ומרתקים בתקופה המאתגרת שנכפתה על כולנו.  יחד עברנו את הסגר הראשון, יחד בילינו את ליל הסדר וקראנו את ההגדה, יחד שרדנו את הסגר השני, ויחד חגגנו את ראש השנה, סוכות, ושמחת תורה, יחד הדלקנו את נרות חנוכה, יחד אנחנו מקבלים את השבת ויחד אנחנו נעבור גם את הסגר הזה.

יחד אנחנו בכל יום, מבלים, נהנים, מרגשים ומתרגשים. ורק ביחד נוכל להמשיך להיות כאן בשבילכם 

היום אנו פונים אליכם ומזמינים אתכם להצטרף לקהילת “החברים של מ.ת.ג.”, ולתמוך בנו, לתמוך בערוץ תוכן חברתי ייחודי שהוקם עבורכם ולעזור לנו להמשיך להביא לכם בכל יום את עולמות תוכן חדשים, איכותיים ומרתקים ולהבטיח את הפעילות שלנו לטווח ארוך. 

למה לתמוך באתר מ.ת.ג.?

אתר מ.ת.ג. הוקם בתחילת משבר הקורנה, בימים בהם סגרו באחת את כל מועדוני הגמלאים, המכללות ומרכזי היום והכניסו אתכם ומאות אלפי גמלאים, בכל רחבי הארץ, לסגר בבתיכם רחוקים ומבודדים מהמשפחה, החברים, חיי הפנאי והתרבות להם הייתם רגילים.

המטרה המרכזית שעמדה לנגד עינינו באותם ימים הייתה לפתח פלטפורמה שבאמצעותה נוכל להפיג את תחושת הבדידות והמצוקה שלכם, ציבור הגמלאים בישראל, ולהנגיש עבורכם, עד הבית, את פעילויות  הפנאי, התרבות והחברה. כל זאת לצד שידור יומי של מגוון גדול מאד של עולמות תוכן ויחד איתכם להקים קהילת חברים משמעותית  שתאפשר לכם שמירת  קשרים חברתיים מרחוק ואף להרחיב אותם.

מטבע הדברים, כאשר הקמנו את מ.ת.ג. ועלינו לאוויר, לא ידענו כמה זמן משבר הקורונה ימשך, כמה אנשים יבחרו להצטרף למ.ת.ג ובעיקר לא ידענו לאיזו דרך אנו יוצאים.

לשמחתנו הצלחנו מעל ומעבר למצופה!

מאז  התחלנו את הפעילות. נרשמו לאתר מ.ת.ג מעל ל – 55,000 גמלאיות וגמלאים, מכל רחבי הארץ, אשר בזכותם אנו בונים קהילה חזקה, נאמנה ומפרגנת הגדלה בכל יום.

  • הקמנו את ערוץ מ.ת.ג. רצועת שידורים יומית עם מעל 15,000 צפיות בכל יום בשידורים. שידרנו עד היום מעל 1,300 הרצאות, תוכניות וקורסים והפקנו מאות תוכניות שיח ואירוח, קורסים, סדנאות ואימונים.
  • פתחנו את מ.ת.ג. VOD ספריית תוכן לצפייה ישירה עם מעל 500 הרצאות, תוכניות וקורסים שכבר עלו לאתר וניתן לצפות בהם בכל זמן שרוצים. ובכל יום אנו מעדכנים בהרצאות וקורסים חדשים. נכון להיום בכל חודש יש מעל 40,000 צפיות בתכנים בספריית התוכן.
  • פיתחנו את הרשת החברתית של מ.ת.ג. ואת הקהילות של מ.ת.ג. ונכון להיום מעל 30,000 חברים פעילים בקהילות, מעלים פוסטים ותמונות, מוצאים חברים חדשים ומשתפים.

יחד הקמנו קהילה גדולה של חברים ויחד אנחנו מצליחים כבר 9 חודשים,  מידי יום ביומו,  להפיג את תחושת הבדידות של עשרות אלפי גמלאים. 

לאור ההצלחה והעניין המתמשך בתכנים, בתוכניות ובקורסים שמ.ת.ג. מציעה ברור לנו היום כי זכות קיומה של מ.ת.ג. תמשך גם לאחר תום משבר הקורונה.

כל זה הצריך ומצריך מאתנו להמשיך ולהשקיע הרבה יותר משאבים כספיים ומשאבי זמן. לאורך כל הדרך ובכל יום אנו ממשיכים לפעול ולשדרג את לוח השידורים כמו גם את האתר, הרשת החברתית והקהילות.

הפרגון, האמון, והמשובים מחממי הלב שאתם שולחים לנו, הם אלו שנותנים לנו את הכח להמשיך ולהשקיע את זמננו, מרצנו וכספנו וזאת על מנת להביא לכם בכל יום עולמות תוכן חדשים.

זה המקום להודות לעשרות המרצים, הכותבים, המנחים, ואנשי התוכן המסייעים לנו בזמנם ובמרצם על מנת להצליח. זה ממש לא מובן מאליו!

 

אנו מחויבים לכם והסיוע שלכם יאפשר לנו להמשיך ולפעול עבורכם לטווח ארוך!

כידוע לכם, לאורך חודשים רבים כל הפעילות והעבודה שלנו הינה בהתנדבות וכל ההשקעות בפלטפורמה של מ.ת.ג. מגיע מהשקעות פרטיות שלנו.

 

בימים אלו אנו פונים אליכם בבקשת תמיכה כספית, כל אחת ואחד על פי יכולתו והערכתו.  ולצורך כך הקמנו את מ.ת.ג. מחברים תוכן לגמלאים בע”מ, חברה פרטית 516287034  

חשוב לנו לציין כי אנו בוחנים את אופן פעילותנו מעת לעת. ואנו שוקלים בעתיד כי הפלטפורמה תכלול מספר מסלולים, חלקם ימשיך להיות ללא תמורה וחלקם יוצע  בתמורה סמלית.

במקרה זה, כל מי שיבחר לתמוך בנו היום, יזכה להנות מהצטרפות לאחד המסלולים ללא תמורה ובהתאם לגובה התמיכה.

 

למה מיועדת התמיכה?

אנו יודעים שיש עוד עבודה רבה לפנינו וחשוב לנו דווקא בתקופה מאתגרת זו להמשיך להשקיע, לפתח ולשדרג את האתר, הטכנולוגיה והאפליקציה של מ.ת.ג. לשפר את חוויות המשתמש שלכם במ.ת.ג. וכל זאת לצד פיתוח של עולמות תוכן חדשים ומרתקים, סדנאות, קורסים ואימונים במיוחד עבורכם.

התמיכה שלכם תסייע לנו בפיתוח והשדרוג של מ.ת.ג. ותבטיח יציבות וצמיחה לטווח ארוך.

כיצד ניתן לתמוך במ.ת.ג.?

חברות וחברים יקרים בימים אלו, יותר מתמיד, נשמח לקבל את תמיכתכם

שלכם תמיד,

אהוד ואריק

דילוג לתוכן