מגלים עולם | תרבויות

חדשים ראשונים

א'-ב'

ד”ר אריק גלזר

פסיכולוג Ph.D במדעי ההתנהגות מומחה ועוסק מעל 60 שנה בשינוי התנהגותי.

תחום פעילות
למידע נוסף
סוזי כהן

סוזי כהן אקובו

מחברת הספר “זרה ביפן”. ישראלית שהתחתנה עם יפני ומתגוררת ביפן מעל 29 שנה. מדריכת טיולים ומתורגמנית.

תחום פעילות
למידע נוסף

אניה קוזלובה

מדריכה מוסמכת ומפתחת מסלולים ברוסיה. חברה באיגוד המדריכים של רוסיה ובעלת חברת תיירות ״מוסקבה עם אניה״

תחום פעילות
למידע נוסף

הדר רגוניס

  • מדריכת תיירים במדריד, מרכז ודרום ספרד, אמנית, מרצה ומתמחה בתחום יהדות ספרד ואמנות ספרדית קלאסית. תושבת מדריד משנת 2006. בשנתיים האחרונות העברתי מעל 30 הרצאות שונות בנושאים הקשורים לספרד: אמנות, היסטוריה, מסלול טיול, תרבות, קולינריה ועוד.
תחום פעילות
למידע נוסף

עזי בראל

טיילת סדרתית וצלמת נלהבת, אוהבת לקחת תרמיל, מקל ומצלמה ולצאת לגלות את העולם. לא פחות מזה אוהבת להכין מצגות ולשתף בסיפורי מסע, צילומים ואנקדוטות

תחום פעילות
למידע נוסף

סער נודל

חבר בצוות האוצרים שעסק במחקר, בכתיבה ובהקמה של תערוכת הפיראטים, הדגל והגולגולת במוזיאון הימי הלאומי. אוצר מוזיאון בית אוסישקין, ואוצר לשעבר במוזיאון הימי הלאומי, מומחה לנשק היסטורי. עבד ברשות העתיקות, בבתי ספר תיכוניים ומאחוריו שש-עשרה שנים כאוצר-משנה ומדריך בכיר במוזיאון הימי הלאומי בחיפה, מרצה אורח באקדמיה לעיצוב בצלאל, אוניברסיטאות ת”א וחיפה ובמוסדות נוספים.

תחום פעילות
למידע נוסף

נעם תמיר

נהנה לטייל בארצנו יפה והמיוחדת ועובד כמורה דרך ומרצה על ארץ ישראל . מדריך ומרצה לישראלים, תיירים ובני כל הגילאים… היום בקריירה השלישית של חייו. סא”ל במיל’ לשעבר טייס יסעור בחיל האוויר המשלב סיפורים מתקופה זו בהדרכות וההרצאות.

תחום פעילות
למידע נוסף

אריק מסנגי

מדריך טיולים באפריקה ומורה דרך בארץ. בן לאבא מטנזניה ואמא מאוקראינה גדל בישראל חרש את טנזניה לאורכה ורוחבה. אוהד מושבע של מדינות מזרח אפריקה. מטייל וחוקר את אמריקה הלטינית והאיים הקריביים. אוהב לטייל בעולם, וללמוד על מה שיש לעולם להציע… דובר את השפות: עברית, רוסית, אנגלית ומעט סווהילית.

תחום פעילות
למידע נוסף

שלמה כרמל

מייסד חברת “עולם אחר” הוא טייל בכל רמ”ח אבריו ומדריך טיולים ותיק עוד משנת 1982. חבר קיבוץ משמר הנגב, חובב טבע מושבע מילדות ומבכירי המדריכים בישראל ליבשת אפריקה. שלמה מכיר את שבילי הסוואנות ככף ידו “ומריח” גנו או אריות באופק עוד בטרם ניתן לראותם כלל. שלמה הקים את חברת התיירות “עולם אחר” בשנת 1995 כששם לו למטרה ליצור משהו ייחודי, חדשני ורענן בעולם התיירות.

תחום פעילות
למידע נוסף

מרים דהן

כבת למשפחה שעלתה לארץ ממרוקו ומחוברת לתרבות העשירה שעיצבה את ילדותי, ולאחר מסע השורשים שלי בעקבות סיפור חייה של משפחתי, מפיקה טיולי קונספט מיוחדים למרוקו.

תחום פעילות
למידע נוסף

רוני ג’ורופי

מדריכת ומפיקת טיולים ותיקה להודו, ממקימי חברת הטיולים ‘לגעת בהודו’.

תחום פעילות
למידע נוסף

טל עופר

מורת דרך בארץ ומדריכת טיולים בחו”ל, מומחית לאיטליה ומאוהבת בכל מחוזותיה.

תחום פעילות
למידע נוסף
עגלת קניות
0

אין מוצרים בסל הקניות.

למעלה
חזרה
נגישות