מחפשים אנשי תוכן?

השאירו לנו פרטים ונשמח לסייע לכם לבחור את אנשי התוכן שיהפכו את האירוע שלכם למוצלח, מעניין ומרתק

השאירו פרטים

בנימין מילמן

שם:

מיקום:

עליי

שמי בנימין מילמן. צעיר יליד 1950. נשוי +3 . אני מחלק את זמני בין משפחה, התפתחות רוחנית, תרגול יוגה, לימוד מקצועי, ועבודה טיפולית. תרומתי העיקרית לחברה הינה בהקמה והנהגת קהילה בה אני מנגיש ידע בנושא מניעה וטיפול במחלות מאתגרות כמו פיברומיאליה. תחביבים שלי הם: שימור והשבחת מזון בהתססה לקטית של ירקות (חמוצים בפי העם), פעילות בתחום איכות הסביבה, גינון קהילתי, ריקוד חופשי.

את דרכי המקצועית התחלתי כמהנדס חומרים ותהליכים. בהתחלה עסקתי במחקר ולדברי מנהלים הצטיינתי בגישה הוליסטית אשר הובילה אותם להפנות אותי למשימות שנראו להם מורכבות, בתחום של שיפור איכות והקטנת עלויות. אפשר לומר שהתמחיתי בריפוי קווי ייצור מאתגרים במפעלי תעשייה.

מאוחר יותר הופניתי ללימודי תואר שני בטכניון. במכתב ההמלצה צוין “בני מילמן הוא בעל כישרון מולד ומוכח לאיתור וסילוק תקלות טכניות. כמו כן לעריכה וארגון הדרכה וקידום עובדים”. במענה לקריאה שבאה ממעמקי ליבי, עזבתי את ההנדסה זמן מה לאחר סיום התואר השני

יד המקרה הביאה אותי בשנת 1994 ללימודים במכללת רידמן במגמת NHT  והתמחות ב”איזון גופני – נפשי –  אנרגטי”. עבודת התזה עסקה בריפוי טבעי של מחלת הנרקולפסיה (Narcolepsy). בסיום הלימודים הפורמליים, הסקרנות הביאה אותי לאינספור השתלמויות ולמידה עצמית. מהר מאוד הבנתי את מגבלות רפואת הגוף נפש, דבר אשר הביא אותי אל עולם הריפוי הרוחני.

בשנת 2001 נתוודעתי לעולם הריפוי הרוחני ומאז מתאפשר לי לעזור לאנשים להקטין את סבלם ולעבור תהליכי ריפוי מעמיקים בכל המימדים של גוף-נפש-רוח. בשנת 2016, בראותי את הסבל הרב של חולי פיברומיאלגיה, בחרתי לחקור את התחום ולפתח כלים ייחודיים למניעה וטיפול בתסמונת. מאז … אני מנהיג קהילה הלומדת מניעה וטיפול בפיברומיאלגיה, ובה מעל ל-2000 חברים

קטגוריית פעילות

בריאות
עגלת קניות
0

אין מוצרים בסל הקניות.

למעלה
חזרה
נגישות